שרותים

תשתיות וכבילה
לרשתות מחשבים וטלפוניה

י.א תקשורת נמצאת תמיד עם היד על הדופק, ומביאה אל לקוחותיה את הציוד האמין ביותר הקיים בשוק. טכנאי החברה יודעים להתמודד עם תנאי השטח בכל אתר, ומוודאים את איכות התשתית באמצעות ציוד בדיקה מתקדם, העומד בתקנים בינלאומיים מחמירים.

תכנון רשתות תקשורת
מרחביות (WAN) ומקומיות (LAN)
למחשבים ומערכות טלפוניה

מנהלי העבודה שלנו הוסמכו על ידי החברות המובילות בתחום, כמו HP, Cisco ו-Juniper, והם  יודעים לתכנן עבור כל לקוח רשת תקשורת ברמה הגבוהה ביותר, המתאימה לצרכיו ולתקציבו.

מערכות תקשורת אופטיות

אנו מקימים מערכות תקשורת אופטיות מהסיבים האיכותיים ביותר, למרחקים קצרים וארוכים על פי הצורך - בין מבנים או בתוך חדרי תקשורת. בנוסף יש ברשותנו ציוד OTDR מתקדם לבדיקה ולתיקון של סיבים אופטיים.

חדרי תקשורת, מרכזי שרתים ומערכות גיבוי

חדרי התקשורת, מרכזי השרתים ומערכות הגיבוי שמקימה י.א. תקשורת מתבססים על ציוד מתקדם יותר מכל הסוגים: כבלי רשת וסיבים אופטיים העומדים בתקנים הנדרשים, ארונות תקשורת עמידים על פי הצורך, ופתרונות מחשוב ותקשורת של יצרניות מובילות כמו RiT,  M&R, Panduit ואחרות.

מוצרי תקשורת אקטיביים ופאסיביים

אנו מספקים ומתקינים מוצרי תקשורת וטלפוניה מכל סוג, המיוצרים על ידי מיטב החברות הבינלאומיות, ביניהן: CISCO, HP ProCurve, Juniper, Planet, FortiGate

 

 פריסת רשתות אלחוטיות
(Wi-Fi, PTP, PMP)

המומחים של י.א תקשורת פורסים ומטמיעים רשתות אלחוטיות הכוללות את סוגי המוצרים, בכל אתר ולכל צורך, – פרטי, ציבורי או עסקי.

מצלמות אבטחה במעגל סגור

אנו מתקינים מצלמות אבטחה במעגל סגור הכוללות מחשבים ושרתים, כבלי coax, ומגוון מצלמות וכרטיסים. החברה נעזרת בציוד בדיקה חדשני לצורכי תחזוקה, איתור תקלות והבטחת איכות שידור מיטבית.

טלפוניה בטכנולוגיית VoIP

י.א תקשורת צועדת עם הזמן ומניחה תשתיות טלפוניה בטכנולוגיה החדשנית של VoIP, כולל כל המרכיבים האיכותיים: שרתי ניהול, מרכזיות IP, תשתיות PoE ועמדות קצה.

Webydo